PAYLAŞIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAYLAŞIM PLATFORMU

.....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

kaybetmek mi???kazanmak mı???

4 posters
YazarMesaj
yağmur

yağmur

kaybetmek mi???kazanmak mı??? Empty
MesajKonu: kaybetmek mi???kazanmak mı???   kaybetmek mi???kazanmak mı??? Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 10:41 am

Binmediğim hiçbir otobüs,beklemediğim hiçbir durak,yürümediğim hiçbir sokak kalmadı bu şehirde...Gittikçe azalıyor içimdeki umut.yürüdükçe hep birşeyler kaybediyorum hayata karşı attığım her adımda...Neyi erken yaşadım dediysem hep ona geç kalıyorum...Ne zaman mutlu oldum???En sonunda istediğim oldu dememe fırsat olmadan yine kaybettim...Gözlerimi kapatıyorum büyük bir boşluk ,sonsuz bir kaos ve dahada fazlası müebbet bir yalnızlık...Her birlikteliğin sonu ayrılık...
Şimdi sen söyle;
Kaybetmek mi zor??? yoksa Hiç kazanmamış olmak mı???
akasya durağı

akasya durağı

MesajKonu: Geri: kaybetmek mi???kazanmak mı???   kaybetmek mi???kazanmak mı??? Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 2:35 pm

BENCE KAYBETMEK DAHA ZOR ORHAN HAKALMAZIN ŞU KIŞLANIN KAPISINA ŞARKISINI DİNLEYEN ANLAR KAYBETMİ YOKSA HİÇ KAZANMAK MI DAHA ZOR
yağmur

yağmur

MesajKonu: Geri: kaybetmek mi???kazanmak mı???   kaybetmek mi???kazanmak mı??? Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 12:33 pm

değilmi duruma zamana ve mekana daha doğrusu insana göre değişir
tatlı_cadı

tatlı_cadı

formumuz.forumdizini.biz
Tecrübe Puanı:
kaybetmek mi???kazanmak mı??? Left_bar_bleue1000/1000kaybetmek mi???kazanmak mı??? Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Rep Puanı:
kaybetmek mi???kazanmak mı??? Left_bar_bleue0/0kaybetmek mi???kazanmak mı??? Empty_bar_bleue  (0/0)
Rep Derecesi:
kaybetmek mi???kazanmak mı??? Left_bar_bleue0/0kaybetmek mi???kazanmak mı??? Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: kaybetmek mi???kazanmak mı???   kaybetmek mi???kazanmak mı??? Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 2:11 pm

Yağmur canım çok güzell birr şiirr
YÖNETİCİ
YÖNETİCİLER
YÖNETİCİLER
YÖNETİCİ

MesajKonu: Geri: kaybetmek mi???kazanmak mı???   kaybetmek mi???kazanmak mı??? Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 9:13 am

paylaşım için saol bebeğimm Smile bende kaybetmek daha zor..
https://formumuz.yetkin-forum.com

kaybetmek mi???kazanmak mı???
1 sayfadaki 1 sayfası