PAYLAŞIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAYLAŞIM PLATFORMU

.....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cehenneme Bir Adım

YazarMesaj
hüsna

hüsna

formumuz.forumdizini.biz
Tecrübe Puanı:
Cehenneme Bir Adım Left_bar_bleue1000/1000Cehenneme Bir Adım Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Rep Puanı:
Cehenneme Bir Adım Left_bar_bleue0/0Cehenneme Bir Adım Empty_bar_bleue  (0/0)
Rep Derecesi:
Cehenneme Bir Adım Left_bar_bleue0/0Cehenneme Bir Adım Empty_bar_bleue  (0/0)

Cehenneme Bir Adım Empty
MesajKonu: Cehenneme Bir Adım   Cehenneme Bir Adım Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 8:33 am

Cehenneme Bir Adım Cehenneme-bir-adim
Cehenneme Bir Adım – The Descent
Seyirci ile Buluşma Tarihi:2006
Türkçe Dublaj Filmler
Korku, Gerilim, Macera

Filmin Oyuncuları:Natalie Jackson Mendoza , Nora-jane Noone , MyAnna Buring , Alex Reid , Oliver Milburn

Cehenneme bir adım filmi biraz eleştirerek başlayalım tabi filmi eleştirmiyorum türünü eleştiricem ingilizler o dönemin en iyi korku gerilim filmi olarak seçmişler bu seyredeceğiniz filmi ama ben çok iyi hatırlıyorum ve sizlerinde yaşadığını tahmin ediyorum korku filmi izlemek için heveslenerek açıpta korkmak adına birşeyi bulamadığınız sahnelerle dolu tamamen fiyasko filmler ile hepimiz karşılaşmışızdır. Korkmak nedir önce yönetmenlerin bunu öğrenmesi gerek unutmadan alex reidin bu filmde olması bile çok saçma ne diye aldınız bu herifi gitsin mahallede gazoz kapağı oynasın:) benim hayal dünyamda korku şöyle olmalı inli cinli filmler birden ortaya cıkan görünmez yaratıklar falan filan e filmlere bakıyoruz adam 3 kişiyi öldürüyor silah veya bıçak gibi aletlerle

Filmin Oyuncuları:Natalie Jackson Mendoza , Nora-jane Noone , MyAnna Buring , Alex Reid , Oliver Milburn

http://www.yabancifilmizle.org/cehenneme-bir-adim.html
bu linkten izyelebilirsiniz....
https://formumuz.yetkin-forum.com

Cehenneme Bir Adım
1 sayfadaki 1 sayfası